Untitled Document

Randevu İçin Arayınız: 0537 442 20 13

Untitled Document

Açılış Organizasyonu

Mağaza açıcaksanız ve ciddi bir reklamamı ihtiyacınız var? Dogru yerdesiniz Izmir Yapıcı organizasyon sizleri çevrenize ne kadar iyi temsil edeceğini çok iyi biliyor. Açılış organizasyonlarınıza gerekli özeni gösterecek  Izmir Yapıcı organizasyon olarak, etkinlik öncesi keşif, fikir alış verişi ve eğitimli kadromuzla en iyi tanıtım için, tecrübemizden faydalanın  sadece izmirde değil ülke çapında en iyi hizmeti almak istiyorsanız biz burdayız.

 
Açılış Organizasyonu Için Ne Zaman Haber Vermeliyim ? :En sağlıklı hizmeti verebilmemiz için organizasyon yapmak istediğiniz günden bir hafta veya 10 gün öncesinden bize haber vermenizi dileriz. Izmir Yapıcı Organizasyon her zaman en iyi prensibiyle hizmet vermek istediği için zaman önemlidir.

Izmir Açılış Organizasyonu Bütçe ? : Açılış Organizasyonları için belirlir bir bütçe yoktur. Açılış için arzu ettiğiniz hizmetlerle doğru orantılı bir fiyatlandırma, paketlendirme sistemimiz vardır. Siz Açılış Organizasyonunuz için ayırmış olduğunu bütçeyi bize bildirmeniz durumunda sizin için en uygun hizmetlerden oluşan paketimizi size en uygun olan bütçe ile sunmamız mümkündür.

 
Açılış Organizasyonlarındaki başlıca hizmetlerimiz;


 • Ilgi çekici Palyaçolar
 • Ses Sistemleri
 • Balon Dekorasyon
 • Catering
 • Şişme Maskot
 • Tahta Bacak
 • Fly Tüp
 • Logolu baskılı reklam balonu
 • Broşür Dağıtımı
 • Host - Hostes Servis elemanları
 • Bistro servis masaları
 • Broşür Basımı
 • Web Sitesi
 • Canlı Reklam Araçları
 • Dans Grupları


Açılış Palyaçosu :  Açılış organizasyonu için tercih ettiğimiz palyaçolar genellikle daha hareketli belli başlı danskabiliyetleri olan güler yüzlü ve yüksek iletişim sahibi arkadaşlarımızdan oluşuyor. Sadece orda durmak, görünmek için orda bulunmadığının farkında olan makyajından kostümüne özenli temiz animasyon ekibimizle tanışmanızı dileriz.


Sunucu Canlı Anonslar : 
Açılış organizasyonlarında temel noktaların başında her zaman ses sistemi kurulumu 
ve dahada önemlisi anonslarıyla ortamda dikkati markanıza çekebilecek bir sunucu gelir. Neden önemlidir derseniz 
her zaman yoldan geçen insanları standart bir müzik yanı sıra canlı o anda kullanılan cümlelere bağlı anonslar
daha dinletici gelir.müşterilerinizin sadece anonsları dinleyerek mağazanıza girdiğine şahit olacaksınız.

Dans Grupları : 
Açılış organizasyon esnasında misafirlere görsel bir şölen sunmakta sizlerin farklı bir alternatifidir.
Izmir Yapıcı Organizasyon dans grupları; salsa, bachata, chacha, hiphop ...vb

Açılış Organizasyonu Neden Yapılır : Açtığınız yeni dükkan hakkında kimse bilgi sahibi değildir tahmin edeceğiniz gibi. Siz firmanızın ismini duyurmak, ne tür hizmetler verdiğinizi anlatmak istiyorsanız ve bulunduğunuz bölgede ses getirmek gibi bir düşünceniz varsa açılış organizasonuna ihtiyacınız var demektir.Açılış Organizasyonu yaparak hem tanıdığınız insanları güzel bi organizasyonla ağırlayacak hemde sizi tanımayanlara kendinizi tanıtmak için güzel bir fırsat bulmuş olacaksınız.

Açılış Organizasyonu Ne Zaman Yapılır : Açılış Organizasyonu işyerinin açıldığı gün yapılmak zorunda değildir. Ilerleyen süreçte işyerinizin eksiklerini giderdiğiniz istediğiniz gün yapılabilir. Gün olarak düşünürsek bulunduğunuz muhitin pazar'ı varsa veya yoğun olduğu bir gün tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu tarz bi durum yoksa genel olarak cuma veya cumartesi günleri daha faydalı olacaktır.

! Unutmayınki Aynı Işi Daha Ucuza Yapacağını Söyleyen Birileri Her Zaman Bulunur
 

Hizmetimizden Fotograf ve Video

Untitled Document
Organizasyon Hizmetleri Palyaço Kiralama Balon Süsleme Şişme Oyun Parkurları
izmir yapici organizasyon acilis
       

İzmirde  Organizasyon;

İzmir Yapıcı  Organizasyon olarak İzmir organizasyon sektöründeki 10 yılı aşmış bulunmaktayız. Başarımızın sırrını ise referanslarımızın olumlu görüş ve düşünce paylaşımında bularak, hizmetlerimizin her geçen gün üzerine koymaktayız. Izmir Yapıcı Organizasyon hizmetleri; 
doğum günü organizasyonları, açılış organizasyonları, palyaço animatör kiralama, balon süsleme hizmetleri, okul etkinlik ve özel gün kutlamaları, sünnet ve piknik organizasyonlarıdır. Sizlerde özel günlerinize gerekli özenin gösterilmesini arzu ediyorsanız sizlerlede tanışıp çalışmaktan mutluluk duyarız .

                                                                                                                         İzmir Açılış Organizasyonu;

Mağaza açıcaksınız ve ciddi bir reklamamı ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz İzmir Yapıcı Organizasyon sizleri çevrenize ne kadar iyi temsil edeceğini çok iyi biliyor. Açılış organizasyonlarınıza gerekli özeni gösterecek İzmir Yapıcı Organizasyon olarak, etkinlik öncesi keşif, fikir alış verişi ve eğitimli kadromuzla en iyi tanıtım için, tecrübemizden faydalanın. ülke çapında en iyi hizmeti almak istiyorsanız biz buradayız.

İzmir Palyaço - Animatör


 İzmir Yapıcı Organizasyon palyaço ve animatör hizmetlerine önem gösterir ve doğum günü, sünnet organizasyonları ve özel günlerinizde harika unutulmaz dakikalar yaşatır.palyaçolar komik yüz boyamaları, rengarenk saçları ya da şapkalarıyla her yerde dikkat çekici olmuştur. Palyaçolar Etkinlik süresini aktif olarak sandalye kapmaca, halat çekmece, balon patlatmaca... vs oyunlarla çocuklarınıza yarışma ruhunu aşılarken bir o kadarda eğlendirir. Bunların yanı sıra sosis balon adını verdiğimiz katlanan balonlardan hayvan figürleri yaparak çocuklarınızı şaşırtır. Son olarakta "Kaliteli Yüz Boyaları" ile çocuklarınızı sevimli kedi, tavşan, korsan ve aslana çevirerek hayallerindeki kahramanlar gibi olmalarını sağlar

                                                                                                                             İzmir Balon Süsleme; 

İzmir açılış organizasyonlarında ve hemen hemen her etkinlikte dikkat çekmenin başında balon süsleme gelir. Balon süsleme ikişer adet dörtlü bağlanmış balon karesinin birbirine simetrik olarak bağlanarak zincir haline getirilmesinden oluşan bi süs aksamıdır. Balonlar birbirine geçermiş gibi görünerek zincir balon süsleme metrelerce uzak mesefelerden dikkat çekmesini sağlar. İzmir Yapıcı Organizasyon ekibinden  randevu almanız halinde öncelikle mekanınıza bakıyor size en uygun olan balon süsleme seçeneklerimizi sizinle paylaşıyor ve en iyi balon süsleme hizmetlerimizi en gösterişli şekilde gerçekleştiriyoruz. 

 

İzmir Şişme Oyun Parkurları

Piknik ve Etkinliklerin vazgeçilmezlerinden olan  şişme oyun parkurlarını isteğiniz yere kuruyor ve başında animatörüyle beraber her türlü güvenlik önlemlerinide beraberinde alıyoruz.  çocuklar gönüllerince eğlenebilcekleri ve enerjilerini boşaltabilecekleri şişme oyun parkurları çok eğlenceli oyun alanlarıdır. İzmir Yapıcı Organizasyon için temel görev eğlence olduğu kadar çocukların güvenliğidirde. izmirde şişme oyun parkurları dendiğinde izmirin değişilmez markası Yapıcı organizasyon göreve her zaman hazırdır. Şişme oyun parkurları çocuklar kadar yetişkinleride eğlendiren animasyon unsurlarındandır.

izmir organizasyon
                                                       

izmir_yapici_organizasyon_musteri_memnuniyeti       


Untitled Document Anasayfa / Faaliyetlerimiz / Referanslar / Galeri / Hakkımızda / İletişim

© Copyright 2013. Bütün hakları saklıdır. Alıntı yapıldığında link verilmesi zorunludur.
Tasarım ve Programlama DijitalMimar.com