Untitled Document

Randevu İçin Arayınız: 0537 442 20 13

Untitled Document

Balon Süsleme

Izmir açılış organizasyonlarında ve hemen hemen her etkinlikte dikkat çekmenin başında zincir balon gelir. Zincir balon ikişer adet dörtlü bağlanmış balon karesinin birbirine simetrik olarak bağlanarak zincir haline getirilmesinden oluşan bi süs aksamıdır. Balonlar birbirine geçermiş gibi görünerek  metrelerce uzak mesefelerden dikkat çekmesini sağlar .Zincir balon fiyatlandırılması istenen metre uzunluğuna göre değişmektedir. Izmir Yapıcı Organizasyon ekibinden randevu almanız halinde öncelikle mekanınıza bakıyor uygun olan balon süsleme seçeneklerimizi sizinle paylaşıyor ve en iyi hizmet için en iyi çalışmayı gerçekleştiriyoruz.. Istediğimiz bilindik renk seçeneklerini kullanmamız mümkün olduğu gibi tek renk, tekli döner, ikili döner, üçlü döner şeklindede yapılması mümkündür.

Balon Süsleme Için Fiyatlandırma : Balon süslemesi için fiyatlandırma ölçüsü metre hesabıdır. Yani balon süsleme nereye yapılacaksa, oluşturulacak olan zincir mesafesi hesaplanır 20 30 50 100... Metre gibi metre fiyatıyla çarpılır. Mesela metre fiyatı 5 TL ise 30 Metre balon süsleme fiyatı 150 TL dir.

Balon Süsleme Neden Yapılır : Balon süslemede asıl olan iki amaç vardır. Bunlardan birincisi güzel görünmesini sağlamak; ikinci amaç ise dikkat çekici olmasıdır . Doğum günü veya tanıtım organizasyonlarında asıl hedef güzel görünümü sağlamak olduğu gibi, açılış organizasyonları gibi etkinliklerde ise dikkat çekmek asıl amaçtır. Başarılı bir çalışma ile yapılan balon süsleme her zaman ve herkes tarafından dikkat çekici olmuştur.   

Balon Süsleme Nasıl Yapılır :  öncelikle iki adet balonu kompresör yardımıyla şişiriyoruz ve boylarını birbirine eşit olduğundan emin olduktan sonra ise uçlarından birbirine bağlıyoruz ve bu işlemi devam ediyoruz diğer balonlarla. Sonra birleştirmiş olduğumuz iki'li balonları da birbiriyle birleştirerek dörtlü' hale getirdikten sonra ipin üzerine örmeye başlıyoruz ve istediğimiz metreye ulaşana kadar bu işlemi devam ettiriyoruz. Ama yazdığımız kadar basit olmadığından emin olabilirsiniz. :)

 

Hizmetimizden Fotograf ve Video

Untitled Document
Organizasyon Hizmetleri Palyaço Kiralama Balon Süsleme Şişme Oyun Parkurları
izmir yapici organizasyon acilis
       

İzmirde  Organizasyon;

İzmir Yapıcı  Organizasyon olarak İzmir organizasyon sektöründeki 10 yılı aşmış bulunmaktayız. Başarımızın sırrını ise referanslarımızın olumlu görüş ve düşünce paylaşımında bularak, hizmetlerimizin her geçen gün üzerine koymaktayız. Izmir Yapıcı Organizasyon hizmetleri; 
doğum günü organizasyonları, açılış organizasyonları, palyaço animatör kiralama, balon süsleme hizmetleri, okul etkinlik ve özel gün kutlamaları, sünnet ve piknik organizasyonlarıdır. Sizlerde özel günlerinize gerekli özenin gösterilmesini arzu ediyorsanız sizlerlede tanışıp çalışmaktan mutluluk duyarız .

                                                                                                                         İzmir Açılış Organizasyonu;

Mağaza açıcaksınız ve ciddi bir reklamamı ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz İzmir Yapıcı Organizasyon sizleri çevrenize ne kadar iyi temsil edeceğini çok iyi biliyor. Açılış organizasyonlarınıza gerekli özeni gösterecek İzmir Yapıcı Organizasyon olarak, etkinlik öncesi keşif, fikir alış verişi ve eğitimli kadromuzla en iyi tanıtım için, tecrübemizden faydalanın. ülke çapında en iyi hizmeti almak istiyorsanız biz buradayız.

İzmir Palyaço - Animatör


 İzmir Yapıcı Organizasyon palyaço ve animatör hizmetlerine önem gösterir ve doğum günü, sünnet organizasyonları ve özel günlerinizde harika unutulmaz dakikalar yaşatır.palyaçolar komik yüz boyamaları, rengarenk saçları ya da şapkalarıyla her yerde dikkat çekici olmuştur. Palyaçolar Etkinlik süresini aktif olarak sandalye kapmaca, halat çekmece, balon patlatmaca... vs oyunlarla çocuklarınıza yarışma ruhunu aşılarken bir o kadarda eğlendirir. Bunların yanı sıra sosis balon adını verdiğimiz katlanan balonlardan hayvan figürleri yaparak çocuklarınızı şaşırtır. Son olarakta "Kaliteli Yüz Boyaları" ile çocuklarınızı sevimli kedi, tavşan, korsan ve aslana çevirerek hayallerindeki kahramanlar gibi olmalarını sağlar

                                                                                                                             İzmir Balon Süsleme; 

İzmir açılış organizasyonlarında ve hemen hemen her etkinlikte dikkat çekmenin başında balon süsleme gelir. Balon süsleme ikişer adet dörtlü bağlanmış balon karesinin birbirine simetrik olarak bağlanarak zincir haline getirilmesinden oluşan bi süs aksamıdır. Balonlar birbirine geçermiş gibi görünerek zincir balon süsleme metrelerce uzak mesefelerden dikkat çekmesini sağlar. İzmir Yapıcı Organizasyon ekibinden  randevu almanız halinde öncelikle mekanınıza bakıyor size en uygun olan balon süsleme seçeneklerimizi sizinle paylaşıyor ve en iyi balon süsleme hizmetlerimizi en gösterişli şekilde gerçekleştiriyoruz. 

 

İzmir Şişme Oyun Parkurları

Piknik ve Etkinliklerin vazgeçilmezlerinden olan  şişme oyun parkurlarını isteğiniz yere kuruyor ve başında animatörüyle beraber her türlü güvenlik önlemlerinide beraberinde alıyoruz.  çocuklar gönüllerince eğlenebilcekleri ve enerjilerini boşaltabilecekleri şişme oyun parkurları çok eğlenceli oyun alanlarıdır. İzmir Yapıcı Organizasyon için temel görev eğlence olduğu kadar çocukların güvenliğidirde. izmirde şişme oyun parkurları dendiğinde izmirin değişilmez markası Yapıcı organizasyon göreve her zaman hazırdır. Şişme oyun parkurları çocuklar kadar yetişkinleride eğlendiren animasyon unsurlarındandır.

izmir organizasyon
                                                       

izmir_yapici_organizasyon_musteri_memnuniyeti       


Untitled Document Anasayfa / Faaliyetlerimiz / Referanslar / Galeri / Hakkımızda / İletişim

© Copyright 2013. Bütün hakları saklıdır. Alıntı yapıldığında link verilmesi zorunludur.
Tasarım ve Programlama DijitalMimar.com