Untitled Document

Randevu İçin Arayınız: 0537 442 20 13

Untitled Document

Palyaço - Animatör

Izmir Yapıcı organizasyon palyaço ve animatör hizmetlerine önem gösterir ve doğum günü, sünnet organizasyonları ve özel günlerinizde harika unutulmaz dakikalar yaşatır.palyaçolar komik yüz boyamaları, rengarenk saçları ya da şapkalarıyla her yerde dikkat çekici olmuştur . Etkinlik süresini aktif olarak sandalye kapmaca, halat çekmece, balon patlatmaca... vs oyunlarla çocuklarınıza yarışma ruhunu aşılarken bir o kadarda eğlendirir. Bunların yanı sıra sosis balon adını verdiğimiz katlanan balonlardan hayvan figürleri yaparak çocuklarınızı şaşırtır. Son olarakta "Kaliteli Yüz Boyaları" ile çocuklarınızı sevimli kedi, tavşan, korsan ve aslana çevirerek hayallerindeki kahramanlar gibi olmalarını sağlar. Izmir Yapıcı Organizasyon palyaço ve animatörleri her zaman iyi eğitimli ve donanımlıdır Izmirde palyaço kiralama hizmetimiz ile her ilçede hizmet vermekteyiz.

Palyaço Animatör olmak sadece oyun oynamak veya çocukların yüzlerini boyamak değildir, gerektiği zaman çocukların ruhlarını okşayabilmek, onlara kendini sevdirmek bazende palyaçodan çok korkan bir çocuğun korkularını yenmesinde ona yardımcı olmaktır. Bu saydığımız özelliklere sahip palyaço animatör olmak, uzun yıllar bilgi birikimi ve ciddi seviyede tecrübe gerektirir. Fakat Açılış organizasyonlarında palyaço animatör personellerimizin hareketli güler yüzlü ve dinamik olanları daha çok tercih edilir.

Neden En Iyi Animatörler Yapıcı Organizasyonda ?: çünki Yapıcı Organizasyon sürekli yeni animatörler yetiştirir sürekli eğitim verir ve deneyimsiz personeli asla tek başına göndermez. Acemi olarak gelen palyaço adaylarını profesyonel kadromuzla beraber çalıştırarak ciddi deneyim kazanmasını sağlarız ve kesinlikle emin olduğumuzda müşterilerimizle muhatap ederiz. Bundan dolayı Yapıcı organizasyon palyaço kiralama hizmeti her zaman en iyi en kaliteli ilkesiyle zirvededir. 

Yapıcı Organizasyon Palyaçosunun çantasında Neler Bulunur : Palyaçonun çantası her zaman farklı aktivitelere açık şekilde doldurulur, çünki çcukların istekleri değişkendir. Palyaço çantasında halat, çuval, balon, dart, bardak kulesı, sosis balon, yüz boyaları, halka atmaca, istenilen müziklerden oluşan flash bellek ... vb  

Ucuz Palyaçoya Dikkat !!!!: Palyaço veya animatörlük sanıldığı kadar kolay bir meslek değildir, takdir edersinizki. Bununla beraber getirmiş olduğu bilgi birikimi, personel eğitim durumu, çocuk iletişimi, malzeme kullanımı, kostüm temizliği gibi unsurları tam olarak bünyesinde barındırmalıdır. çok düşük fiyatlara bu hizmeti sunmak malesef mümkün değildir ve sonradan doğum gününüze gelmeyen palyaçolarla, eğlendiremeyen palyaçolarla, sadece çocuk boyayıp giden palyaçolarla muhatap olmamanız için Yapıcı Organizasyon palyaço Animatör hizmetleri sizler için burada.

Palyaço Nedir : Palyaço Italyanca (pagliaccio) kökenki bir sözcük olup, Türk dil kurumuna göre tanımı "kendisini seyredenleri güldüren ve eğlendiren, acayip kılıklı yüzü aşırı ve komik şekilde boyalı oyuncu" şeklindedir. Ilk görülüşü M.ö. 1600'lere dayanan palyaçoluk, bugün dünyanın birçok yerinde bir sanat dalı olarak algılanmakta olup, eğlence ve çocuk kavramlarıyla birlikte anılmaktadır.

Palyaço Için Ne Zaman Haber Vermeliyim ?  : Organizasyondan 1 hafta öncesinden haber vermeniz en sağlıklı hizmeti sağlamamız için yeterlidir. önceden haber vermeniz  programlarımızı düzenlememiz açısından fayda sağlayacaktır.

NOT = Animasyon konusunda bilgi birikimi olmayan ve yeterli eğitimi almamış animatörleri sadece iş geçirmek üzere gönderen tecrübesi olmayan firma ya da kişilere itibar etmeyiniz. Biz bu işi palyaço nolcak ki mantığı ile değil en iyi eğlence mantığıyla değerlendiriyoruz. 

 

 

Hizmetimizden Fotograf ve Video

Untitled Document
Organizasyon Hizmetleri Palyaço Kiralama Balon Süsleme Şişme Oyun Parkurları
izmir yapici organizasyon acilis
       

İzmirde  Organizasyon;

İzmir Yapıcı  Organizasyon olarak İzmir organizasyon sektöründeki 10 yılı aşmış bulunmaktayız. Başarımızın sırrını ise referanslarımızın olumlu görüş ve düşünce paylaşımında bularak, hizmetlerimizin her geçen gün üzerine koymaktayız. Izmir Yapıcı Organizasyon hizmetleri; 
doğum günü organizasyonları, açılış organizasyonları, palyaço animatör kiralama, balon süsleme hizmetleri, okul etkinlik ve özel gün kutlamaları, sünnet ve piknik organizasyonlarıdır. Sizlerde özel günlerinize gerekli özenin gösterilmesini arzu ediyorsanız sizlerlede tanışıp çalışmaktan mutluluk duyarız .

                                                                                                                         İzmir Açılış Organizasyonu;

Mağaza açıcaksınız ve ciddi bir reklamamı ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz İzmir Yapıcı Organizasyon sizleri çevrenize ne kadar iyi temsil edeceğini çok iyi biliyor. Açılış organizasyonlarınıza gerekli özeni gösterecek İzmir Yapıcı Organizasyon olarak, etkinlik öncesi keşif, fikir alış verişi ve eğitimli kadromuzla en iyi tanıtım için, tecrübemizden faydalanın. ülke çapında en iyi hizmeti almak istiyorsanız biz buradayız.

İzmir Palyaço - Animatör


 İzmir Yapıcı Organizasyon palyaço ve animatör hizmetlerine önem gösterir ve doğum günü, sünnet organizasyonları ve özel günlerinizde harika unutulmaz dakikalar yaşatır.palyaçolar komik yüz boyamaları, rengarenk saçları ya da şapkalarıyla her yerde dikkat çekici olmuştur. Palyaçolar Etkinlik süresini aktif olarak sandalye kapmaca, halat çekmece, balon patlatmaca... vs oyunlarla çocuklarınıza yarışma ruhunu aşılarken bir o kadarda eğlendirir. Bunların yanı sıra sosis balon adını verdiğimiz katlanan balonlardan hayvan figürleri yaparak çocuklarınızı şaşırtır. Son olarakta "Kaliteli Yüz Boyaları" ile çocuklarınızı sevimli kedi, tavşan, korsan ve aslana çevirerek hayallerindeki kahramanlar gibi olmalarını sağlar

                                                                                                                             İzmir Balon Süsleme; 

İzmir açılış organizasyonlarında ve hemen hemen her etkinlikte dikkat çekmenin başında balon süsleme gelir. Balon süsleme ikişer adet dörtlü bağlanmış balon karesinin birbirine simetrik olarak bağlanarak zincir haline getirilmesinden oluşan bi süs aksamıdır. Balonlar birbirine geçermiş gibi görünerek zincir balon süsleme metrelerce uzak mesefelerden dikkat çekmesini sağlar. İzmir Yapıcı Organizasyon ekibinden  randevu almanız halinde öncelikle mekanınıza bakıyor size en uygun olan balon süsleme seçeneklerimizi sizinle paylaşıyor ve en iyi balon süsleme hizmetlerimizi en gösterişli şekilde gerçekleştiriyoruz. 

 

İzmir Şişme Oyun Parkurları

Piknik ve Etkinliklerin vazgeçilmezlerinden olan  şişme oyun parkurlarını isteğiniz yere kuruyor ve başında animatörüyle beraber her türlü güvenlik önlemlerinide beraberinde alıyoruz.  çocuklar gönüllerince eğlenebilcekleri ve enerjilerini boşaltabilecekleri şişme oyun parkurları çok eğlenceli oyun alanlarıdır. İzmir Yapıcı Organizasyon için temel görev eğlence olduğu kadar çocukların güvenliğidirde. izmirde şişme oyun parkurları dendiğinde izmirin değişilmez markası Yapıcı organizasyon göreve her zaman hazırdır. Şişme oyun parkurları çocuklar kadar yetişkinleride eğlendiren animasyon unsurlarındandır.

izmir organizasyon
                                                       

izmir_yapici_organizasyon_musteri_memnuniyeti       


Untitled Document Anasayfa / Faaliyetlerimiz / Referanslar / Galeri / Hakkımızda / İletişim

© Copyright 2013. Bütün hakları saklıdır. Alıntı yapıldığında link verilmesi zorunludur.
Tasarım ve Programlama DijitalMimar.com