Untitled Document

Randevu İçin Arayınız: 0537 442 20 13

Untitled Document

Piknik Organizasyonu

Şirket pikniği denildiği zaman akla gelen bütün senenin yorgunluğunun aile arkadaşlarıyla beraber doğanın muhteşem ortamının içinde, Bizim  hazırlamış olduğumuz muhteşem piknik organizasyon paketimizle eğlenceli lezzetler ve çekişmeli yarışmalarımızla beraber  atılmasıdır. Piknik organizasyonu Paketi dahiline giren hizmetlerimiz aşağıdadır. Izmir Yapıcı Organizasyon olarak yapmış olduğumuz kaliteli piknik organizasyonlarımız ile kalitemizi ispatlamış olmamız bizi tercih etme sebebiniz olabilir.

-  Profesyonel Sunucu
-  Şişme Oyun parkurları
-  Catering hizmetleri
-  Ses sistemleri
-  Nostaljik yiyecekler (pamuk şeker, popcorn, osmanlı macunu..vb)
-  Şişme Maskotlar
-  Takım Oyunları
-  Profesyonel Animasyon ekibimiz (Palyaço, Kostümlü Karakterler )
-  Illüzyonist, Jonglor, Ateşbaz sahne şovları
-  Balon Süsleme


Izmir Piknik Organizasyonları için çocuklara ve yetişkinlere Profesyonel sunucu ve animasyon ekibimizle takım oyunları ile hem rekabet ortamı hemde eğlenceyi zirveye çıkarıyoruz. Takım oyunlarımızdan bazıları Canlı langırt turnuvası, halat çekme yarışması, kaşıkla yumurta taşıma, tavla turnuvası, sandalye kapmaca, kırkayak, tepsi yoğurttan çeyrek altın bulma yarışması(çeyrek altını siz Alıyorsunuz :) ) 

Izmir Yapıcı Organizasyon piknik organizasyonları hizmetlerimizi tek tek talep edebileceğiniz gibi beklentilerinize özel hizmet paketleri oluşturmamız mümkündür. En kaliteli piknik organizasyonları için firmamızla iletişimde kalın.


 

Hizmetimizden Fotograf ve Video

Untitled Document
Organizasyon Hizmetleri Palyaço Kiralama Balon Süsleme Şişme Oyun Parkurları
izmir yapici organizasyon acilis
       

İzmirde  Organizasyon;

İzmir Yapıcı  Organizasyon olarak İzmir organizasyon sektöründeki 10 yılı aşmış bulunmaktayız. Başarımızın sırrını ise referanslarımızın olumlu görüş ve düşünce paylaşımında bularak, hizmetlerimizin her geçen gün üzerine koymaktayız. Izmir Yapıcı Organizasyon hizmetleri; 
doğum günü organizasyonları, açılış organizasyonları, palyaço animatör kiralama, balon süsleme hizmetleri, okul etkinlik ve özel gün kutlamaları, sünnet ve piknik organizasyonlarıdır. Sizlerde özel günlerinize gerekli özenin gösterilmesini arzu ediyorsanız sizlerlede tanışıp çalışmaktan mutluluk duyarız .

                                                                                                                         İzmir Açılış Organizasyonu;

Mağaza açıcaksınız ve ciddi bir reklamamı ihtiyacınız var? Doğru yerdesiniz İzmir Yapıcı Organizasyon sizleri çevrenize ne kadar iyi temsil edeceğini çok iyi biliyor. Açılış organizasyonlarınıza gerekli özeni gösterecek İzmir Yapıcı Organizasyon olarak, etkinlik öncesi keşif, fikir alış verişi ve eğitimli kadromuzla en iyi tanıtım için, tecrübemizden faydalanın. ülke çapında en iyi hizmeti almak istiyorsanız biz buradayız.

İzmir Palyaço - Animatör


 İzmir Yapıcı Organizasyon palyaço ve animatör hizmetlerine önem gösterir ve doğum günü, sünnet organizasyonları ve özel günlerinizde harika unutulmaz dakikalar yaşatır.palyaçolar komik yüz boyamaları, rengarenk saçları ya da şapkalarıyla her yerde dikkat çekici olmuştur. Palyaçolar Etkinlik süresini aktif olarak sandalye kapmaca, halat çekmece, balon patlatmaca... vs oyunlarla çocuklarınıza yarışma ruhunu aşılarken bir o kadarda eğlendirir. Bunların yanı sıra sosis balon adını verdiğimiz katlanan balonlardan hayvan figürleri yaparak çocuklarınızı şaşırtır. Son olarakta "Kaliteli Yüz Boyaları" ile çocuklarınızı sevimli kedi, tavşan, korsan ve aslana çevirerek hayallerindeki kahramanlar gibi olmalarını sağlar

                                                                                                                             İzmir Balon Süsleme; 

İzmir açılış organizasyonlarında ve hemen hemen her etkinlikte dikkat çekmenin başında balon süsleme gelir. Balon süsleme ikişer adet dörtlü bağlanmış balon karesinin birbirine simetrik olarak bağlanarak zincir haline getirilmesinden oluşan bi süs aksamıdır. Balonlar birbirine geçermiş gibi görünerek zincir balon süsleme metrelerce uzak mesefelerden dikkat çekmesini sağlar. İzmir Yapıcı Organizasyon ekibinden  randevu almanız halinde öncelikle mekanınıza bakıyor size en uygun olan balon süsleme seçeneklerimizi sizinle paylaşıyor ve en iyi balon süsleme hizmetlerimizi en gösterişli şekilde gerçekleştiriyoruz. 

 

İzmir Şişme Oyun Parkurları

Piknik ve Etkinliklerin vazgeçilmezlerinden olan  şişme oyun parkurlarını isteğiniz yere kuruyor ve başında animatörüyle beraber her türlü güvenlik önlemlerinide beraberinde alıyoruz.  çocuklar gönüllerince eğlenebilcekleri ve enerjilerini boşaltabilecekleri şişme oyun parkurları çok eğlenceli oyun alanlarıdır. İzmir Yapıcı Organizasyon için temel görev eğlence olduğu kadar çocukların güvenliğidirde. izmirde şişme oyun parkurları dendiğinde izmirin değişilmez markası Yapıcı organizasyon göreve her zaman hazırdır. Şişme oyun parkurları çocuklar kadar yetişkinleride eğlendiren animasyon unsurlarındandır.

izmir organizasyon
                                                       

izmir_yapici_organizasyon_musteri_memnuniyeti       


Untitled Document Anasayfa / Faaliyetlerimiz / Referanslar / Galeri / Hakkımızda / İletişim

© Copyright 2013. Bütün hakları saklıdır. Alıntı yapıldığında link verilmesi zorunludur.
Tasarım ve Programlama DijitalMimar.com